ساخت هواسازغول پیکر سایت شمس آباد

ساخت هواسازغول پیکر سایت شمس آباد

ساخت هواسازغول پیکر سایت شمس آباد

عملیات ساخت سایت بزرگ کارخانه تولیدی نیک در شمس آباد رو به اتمام است. از این رو کار ساخت دستگاه های تهویه مطبوع این سایت شروع شده و مراحل تکمیلی را پشت سر می گذارد.

برای تهویه مناسب سالن های تولید نیک در سایت شمس آباد و راحتی کارکنان در زمان تولید تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است. تعداد چهار عدد هواساز 22.000 CFM وظیفه تامین تهویه مناسب را به عهده دارند.

 این هواساز ها مجهز به کویل های آب گرم برای گرمایش در زمستان هستند که هوای مطبوع را برای سوله بزرگ تولید به گردش در می آورد. آب گرم مورد نیاز آن هم از بویلر های واتر تیوب مستقر در موتور خانه تامین می شود.  این روش گرمایشی بازدهی مناسبی دارد و برای سالن های بزرگ و سوله ها از بهترین راه حل ها است.

جهت سرمایش از مکانیزم داخلی اسپری آب خنک روی ورق های سلولوزی مخصوص و عبور هوای  ورودی به سالن ها از میان این پره ها، استفاده می شود. آب خنک مورد نیاز هم بسته به درجه حرارت هوا و ملاحظات زیست محیطی از منابع متفاوتی تامین خواهد شد. ضمن آنکه این روش رطوبت مناسبی را در سالن های تولید مهیا می کند.

هواسازهایی که در شرکت نیک تولید می شوند برای مصارف گوناگون طراحی می شوند و هر کدام برای مورد استفاده خود دارای بهترین راندمان و کارآیی هستند.  به عنوان مثال این قابلیت در شرکت نیک وجود دارد هواساز هایی را با کویل های گرمایی مختلف نظیر کویل الکتریکی، آب گرم ویا بخار به درخواست مشتری و ملاحظات طراحی بسازد.

استفاده ازاستراکچر آلومینیومی با طراحی به مصرف کننده از بابت استحکام بدنه و زیبایی سازه در مکانهایی که امکان در معرض دید هست، فراغ بال میدهد.

بدنه گالوانیزه دوجداره با عایق پلی یورتان تزریقی علاوه بر زیبایی دستگاه را در نقطه بهینه عملکرد ایزوله می کند.

استفاده از تجهیرات کنترلی و برقی با کیفیت نظیر اشنایدر و زیمنس در تابلو برق و تضمینی بر عملکرد صحیح دستگاه در بازه طراحی است. همچنین موتور  و فن هوا ساز از بهترین برند های تجاری داخلی و خارجی موجود در بازار تهیه می شود.

به هواساز های نیک می توان قابلیت های دیگری نظیر " اینورتور جهت فن های هواساز" ، " موتور دمپر"،" کنترل دما"،" کنترل رطوبت"،" DPS جهت فیلتر ها" و... را بنا به درخواست مشتری و ملاحظات طراحی اظافه کرد.

هوا ساز سایت شمس آباد به علت بزرگ بودن، ابتدا در 3 قسمت مجرا ساخته می شود و در پایان به هم متصل می شوند.