تولید بستنی اختصاصی توسط بار سفت کن نیکا

تولید بستنی اختصاصی توسط بار سفت کن نیکا

شرکت نیک با توجه به سابقه طولانی که در تولید دستگاه های بستنی ساز قیفی دارد از این تجارب ارزنده در طراحی و ساخت دستگاه های بار سفت کن استفاده کرده و دستگاهی را ساخته که از هر نظر بی عیب و نقص است و می تواند برای سال های طولانی نیاز به دستگاه جدید را مرتفع سازد. وجود یک دستگاه همه کاره کمک شایانی به بهبود کیفیت تولیدات بستنی خواهد کرد.

این دستگاه همه کاره به ادعای بزرگان این صنعت هم رده دستگاه های ایتالیایی و اروپایی است و تواند رقابت  با آنها را دارد. استفاده از مواد اولیه مرغوب، کیفیت مطلوبی را به این دستگاه ها هدیه کرده است به طوری که  تمام کسانی که از این دستگاه ها استفاده کرده اند به آن اذعان می کنند.

است دستگاه در ظرفیت های 60 کیلوگرم و 120 کیلوگرم در بازار موجود است و ظرفیت های دیگر هم به زودی به بازار عرضه می شود.

بستنی نوعی دسر منجمد و مزه‌دار است که اغلب پایه آن شیر است و در تهیه آن از مواد شیرین‌کننده و طعم‌دهنده مختلف استفاده می‌شود.

بار سفت کن نیکا

در ایران اینطور شایع است که در زمان مشروطه فردی به نام کریم باستانی ملقب به کریم یخ فروش پسر جوانی از شهر ری در بازار آن زمان (خیابان جمهوری امروز) بساط یخ فروشی داشت. کارمندان سفارت انگلستان از مشتریان دائمی کریم، در همان حوالی بودند و این مواجهه هر روزه کارمندان با کریم رابطه صمیمانه را بین آنها پدید آورد. کارمندان برای کریم که انگلیسی بلد نبود نام کریم یخی یا همان به گفته خودشان آیس کریم را برگزیدند. در اواسط درگیری های دوران مشروطیت کریم برای جلب بیشتر مشتری اقدام به پخش یخ در بهشت کرد. و در همین دوران و برای اولین بار با مخلوط کردن شیر و یخ و زرده تخمه مرغ و گلاب و شیره ملایر اولین بستنی خود را ساخت که مورد استقبال اهالی بازار و همسر سفیر انگلیس قرار گرفت، مغازه ای در همان حوالی توسط سفیر انگلیس به کریم اهدا شد که بر سر در آن به زبان انگلیسی اسم فامیل کریم ( باستانی ) bastani نوشته شده بود که ایرانی ها به اشتباه بستنی می خواندند. در زمان افتتاح فروشگاه سفیر انگلیس با گفتن: we name it after you اسم محصول را به احترام کریم “آیس کریم ” گذاشت.

ممکنه این داستان تا حدودی واقعیت داشته باشد اما در تاریخ به کرات استفاده از یخ و برف به همراه طمع دهنده هایی نظیر پوره میوه و شربت ها ذکر شده است.

 ساخت اولین دستگاه های تولید بستنی را به ایتالیایی ها نسبت می دهند اما شرک نیک از سالیان دور ساخت این دستگاه ها را در دستور کار دارد. امروز به همت این شرکت دستگاه بار سفت کن که مخصوص تولید انواع بستنی بر پایه شیر و آب است تولید می شود. این دستگاه قادر است انواع بستنی را با بهترین کیفیت در چند دقیقه آماده کرده و به بازار مصرف عرضه کند.

استفاده از مواد اولیه مرغوب در این دستگاه آنرا به نمونه با کیفیت در نوع خود تبدیل کرده است. کنترل عملکرد دستگاه توسط برد الکترونیکی انجام می شود که امکانات زیادی نظیر دمای محیط و بستنی، نمایش خطاهای احتمالی، حالت های مختلف ساخت بستنی و... در اختیار کاربر قرار می دهد. کسی که توانایی کار و استفاده از رسپی های مختلف تولید بستنی را داشته باشد به راحتی می تواند با این دستگاه کار کند و به راندان بالای تولید بستنی دست یابد.

قطعات داخلی و مخرن این دستگاه از استیل ضد زنگ ساخته می شود و در ساخت آنها از تکنولوژی نوین بهر گرفته شده است تا در عین راحتی، امنیت کاربر و موارد بهداشتی هم رعایت شود. طراحی این دستگاه به گونه ای است که یک نفر اوپراتور می تواند تمامی مراحل ساخت بستنی را به راحتی انجام دهد و نیازی به نفر دوم نیست.

از دیگر مزایای دیگر دستگاه بار سفت کن نیکا استفاده از کندانسور هوایی با راندمان بالاست. مزیت این کندانسور عدم نیاز به آب است که شرایط استفاده از این دستگاه را در شرایط آب و هوایی گرم مهیا می سازد.

بستنی یکی از دسر های پرطرفدار و خوشمزه در دنیای مدرن امروزی است و تعداد زیاد بستی فروشی در سطح شهرها اثبات این ادعاست. در زمانی که بازار مملو از یک کالا است، تنوع می تواند باعث جذب هر چه بیشتر مشتریان بلقوه شود. با استفاده از بار سفت کن نیک بستنی فروشان می توانند اقدام به تولید بستنی های منحصر به فرد با دستور ساخت اختصاصی کنند تا مزیت رقابتیشان در بازار حفظ  شود. در دنیای مزه ها و رنگ ها حفظ  کسب و کار و ارتقای آن ارزش بالایی دارد و می تواند به نجات کسب و کار عرضه بستنی بیانجامد.  در بازار رقابتی استفاده از رسپی های اختصاصی اجتناب نا پذیر است واین مهم توسط بار سفت کن نیکا قابل انجام است.

در طراحی این دستگاه، کلیه شرایط آب وهوای و اقلیمی کشور در نظر گرفته شده است. به گونه ای که دستگاه در تمام نقاط کشور و در تمامی فصول، بدون هیچ مشکلی با بالا ترین راندمان کار می کند. ساختار بسیار مستحکم دستگاه باعث تداوم عملکرد صحیح و طول عمر زیاد آن می شود.

اگر تصمم به خرید این دستگاه ها دارید حتما با کسانی که از آن استفاده کرده اند مشورت کنید تا در خرید مطمئن شوید.